Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Szukasz oferty Wynajmu dla przemysłu?

Zadzwoń teraz (17) 788 19 71

Asortyment naszego sklepu obejmuje również używane pojazdy elektryczne. To oferta skrojona na miarę potrzeb klientów, którzy nie chcą inwestować środków w zakup fabrycznie nowego modelu. Oferujemy starannie wyselekcjonowane pojazdy elektryczne i spalinowe. Każdy egzemplarz podlega ścisłej kontroli i weryfikacji poszczególnych podzespołów. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane modele są w nienagannym stanie technicznym i wizualnym. Wszystkie pojazdy używane są w pełni sprawne. Szczegółowa specyfikacja techniczna pozwala kupującemu w obiektywny sposób ocenić stan wybranego egzemplarza.

Zapewniamy pełne wsparcie podczas wyboru używanych pojazdów elektrycznych i spalinowych. Pomagamy w znalezieniu optymalnego modelu spełniającego wymagania techniczne oraz finansowe. Dbamy o zróżnicowanie asortymentu pojazdów używanych. To pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dla wielu osób zakup używanego pojazdu elektrycznego lub spalinowego wiąże się z dużym ryzykiem. My staramy się je wyeliminować dzięki skrupulatnej weryfikacji stanu technicznego i wszystkich elementów auta.

Znajdź model spełniający Twoje wymagania i ciesz się w pełni sprawnym pojazdem w atrakcyjnej cenie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przed decyzją o wyborze pojazdu używanego prosimy o zapoznanie się z ogólnym opisem dotyczącym stanu pojazdów i gwarancji. Znajduje się on w stopce strony, w rozdziale Stan techniczny i gwarancja używanych pojazdów elektrycznych.

Używany pojazd elektryczny to atrakcyjna alternatywa dla nowych pojazdów elektrycznych, szczególnie gdy można wybierać wśród pojazdów trzech najmocniejszych światowych marek - Club Car, E-Z-Go i Yamaha - produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Ci trzej producenci oferują nie tylko pojazdy elektryczne - w ich ofercie są również takie same modele o napędzie spalinowym. To właśnie używane pojazdy elektryczne i spalinowe tych trzech producentów stanowią większość w naszej ofercie.

Atrakcyjne cenowo są zawsze używane pojazdy elektryczne marki HDK - często są to pojazdy niemal nowe, z niewielkim najazdem na poziomie kilkunastu/kilkudziesięciu motogodzin, po krótkoterminowym wynajmie.

Rynek stale się zmienia więc pojawiają się także w ofercie używane pojazdy elektryczne innych producentów - amerykańskich, chińskich czy europejskich.

Sporadycznie oferujemy także używane pojazdy elektryczne marki Melex.

Staramy się, by nasza oferta używanych pojazdów elektrycznych i spalinowych była szeroka. Jeśli mimo to nie znalazłeś pojazdu, którego szukasz - zadzwoń lub napisz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl