Serwis pojazdów elektrycznych

Profesjonalny serwis wolnobieżnych pojazdów elektrycznych

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem największych producentów pojazdów elektrycznych. Zasięgiem działania obejmujemy Polskę oraz kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Specjalizujemy się w serwisowaniu wolnobieżnych pojazdów elektrycznych marki Club Car, E-Z-GO, Yamaha, HDK, LVTong, Marshall, Eagle, Evolution, ICON, HiSUN. Nasz zespół serwisantów ma 15-letnie doświadczenie w tej branży. To pozwala nam zaproponować usługi na najwyższym poziomie.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy możliwość dojazdu i wykonania niezbędnych prac u klienta. Ma to szczególne znaczenie w przypadku konieczności serwisu większej liczby pojazdów. Teraz już nie musisz tracić czasu i ponosić kosztów transportu. Nasi serwisanci przyjadą do Ciebie w umówionym terminie. Oferujemy również możliwość transportu pojazdów do naszego serwisu w sytuacji, gdy będzie tego wymagał zakres naprawy. Po jej wykonaniu dostarczymy samochód z powrotem do siedziby Twojej firmy. W każdej chwili możesz także umówić się na serwis w naszym punkcie stacjonarnym. Zapraszamy również do kontaktu ze zdalnym serwisem, gdzie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania oraz otrzymasz praktyczne porady ułatwiające eksploatację użytkowanych pojazdów elektrycznych.

W ramach wykonywanych usług oferujemy:

  • wymianę akumulatorów z dostawą do klienta,
  • naprawę sterowników i prostowników marki Curtis, Sevcon, Neos, Toyota,
  • dostosowanie wyposażenia pojazdu do indywidualnych wymagań klienta.

Już teraz możesz zlecić nam przygotowanie samochodu wedle ściśle określonej specyfikacji. Na liście wykonywanych modernizacji znajduje się montaż:

  • systemów nagłośnieniowych,
  • świateł,
  • zabudowy przestrzeni ładunkowej,
  • klimatyzacji,
  • całorocznej kabiny.

Zapewniamy kompleksowy serwis wolnobieżnych pojazdów elektrycznych. Dostosujemy je do specyfiki Twojej firmy. Zadbamy o sprawne działanie. Wykonamy niezbędne naprawy, bazując na podzespołach największych producentów jak Curtis, Sevcon, Neos, Toyota.

Powierz serwis pojazdów elektrycznych profesjonalistom. Zapewnij swojej firmie płynne działanie bez niebezpiecznych przestojów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl