Czas realizacji i dostępność
1. Czas realizacji.
Termin wysyłki podany jest każdorazowo przy produkcie. Termin wysyłki liczony jest od dnia wpływu pieniędzy za towar na konto Electrocar Plus lub wg odrębnych, indywidualnych ustaleń pomiędzy Electrocar Plus a Kupującym.

Poniżej przykłady wysyłek towarów znajdujących się na stanie magazynu:

Części, akcesoria i akumulatory znajdujące się na stanie magazynu.

Zlecenie transportowe wystawiane jest tego samego dnia w którym zaksięgowano pieniądze na naszym koncie, towar wysyłany jest zazwyczaj następnego dnia po złożeniu zlecenia transportowego. Czas dostawy przesyłek kurierskich wynosi 1-2 dni, przesyłek dedykowanych 1-3 dni. Całkowity czas realizacji zamówienia części, akcesoriów i akumulatorów znajdujących się na stanie magazynu wynosi 2-5 dni.

Pojazdy znajdujące się na stanie magazynu.

Przygotowanie nowego pojazdu do wydania klientowi zajmuje 2-5 dni, znalezienie optymalnego rozwiązania transportowego kolejne 1-2 dni. Całkowity czas realizacji zamówienia nowego pojazdu znajdującego się na stanie magazynu wynosi 3-7 dni.

Przygotowanie używanego pojazdu do wydania klientowi zajmuje 2-12 dni, znalezienie optymalnego rozwiązania transportowego kolejne 1-2 dni. Całkowity czas realizacji zamówienia używanego pojazdu znajdującego się na stanie magazynu wynosi 3-14 dni.

Możliwa jest przeróbka każdego z oferowanych pojazdów, montaż dodatkowych opcji, oklejenie pojazdu, itp. Niezależnie od dodatkowych kosztów może to także zmienić czas realizacji zamówienia i jest to zawsze przedmiotem dodatkowych ustaleń.

2. Dostępność towarów.

Wszystkie towary opisane są ilościowymi stanami dostępności w następujący sposób:

Towary dostępne:

1 szt

2 szt

3 szt

4 szt

5 szt

mała ilość (6-10 szt)

średnia ilość (11-30 szt)

duża ilość (powyżej 30 szt)

Przy towarach dostępnych zawsze podany jest termin wysyłki.

W przypadku towarów o dużej rotacji mogą występować chwilowe braki magazynowe. Przy takich towarach zwykle znajduje się informacja: nowa dostawa spodziewana do dnia …..

Towar dostępny na zamówienie.

Jeżeli przy produkcie znajduje się taki opis, należy skontaktować się z nami, żeby ustalić przewidywany termin dostępności.

Przewidywany termin dostawy nowych pojazdów importowanych bezpośrednio od producentów może wynosić od 2-3 miesięcy.

Przewidywany termin dostawy akumulatorów Trojan importowanych bezpośrednio z fabryk producenta w USA może wynosić od 2-3 miesięcy.

Przewidywany termin dostawy części i akumulatorów z europejskich magazynów producentów może wynosić od 10-14 dni.

Przewidywany termin dostawy niektórych części importowanych bezpośrednio od producentów może wynosić do 1 miesiąca.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl