WYNAJEM POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Dysponujemy największą w Polsce flotą bagażowych i pasażerskich wolnobieżnych pojazdów elektrycznych i spalinowych do natychmiastowego wynajmu.

Obsługujemy największe masowe imprezy plenerowe w Polsce, targi, festiwale, koncerty, wydarzenia sportowe, akcje promocyjne, eventy. Oferujemy do wynajmu pojazdy golfowe, pojazdy bagażowe o różnej ładowności, pojazdy pasażerskie.

Wynajem pojazdów elektrycznych to jedna z naszych specjalności - od 2006 roku obsługujemy jedną z największych plenerowych imprez targowych w Europie – AGRO SHOW organizowane w Bednarach pod Poznaniem przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Współpracujemy ze światowymi agencjami koncertowymi, krajowymi federacjami sportowymi i agencjami reklamowymi.

Oferujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem pojazdów elektrycznych – od jednego dnia do czterech lat. Zajmujemy się organizacją transportu wynajmowanych pojazdów. Przy dużych wynajmach krótkoterminowych do obsługi floty pojazdów delegujemy naszego pracownika serwisowego.

Nieważne czy potrzebujesz jeden wózek na kilkanaście godzin czy kilkanaście wózków na wiele miesięcy – wyślij zapytanie na adres handel@electrocar.pl, a tego samego dnia otrzymasz od nas wycenę.

UWAGA: Specjalna oferta dla pól golfowych

– wyślij zapytanie z dopiskiem WYNAJEM – POLE GOLFOWE na adres handel@electrocar.pl, a otrzymasz ofertę na wynajem pojazdów golfowych różnych marek z bonusowym pakietem serwisowym, możliwością naliczania czynszu tylko w sezonie golfowym i innymi korzystnymi rozwiązaniami.

UWAGA: Specjalna oferta dla przemysłu

– specjalistyczne kabinowe pojazdy bagażowe dla operatorów transportu wewnątrzzakładowego, komórek utrzymania ruchu, itp., - wyślij zapytanie z dopiskiem WYNAJEM – PRZEMYSŁ na adres handel@electrocar.pl, a otrzymasz ofertę na wieloletni wynajem pojazdów elektrycznych na zasadach leasingu operacyjnego, z podziałem kosztów, ceną odkupu pojazdów po zakończeniu umowy i innymi korzystnymi rozwiązaniami.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl