Oferujemy wysokiej jakości prostowniki, które służą do ładowania pojazdów elektrycznych w sytuacji, gdy akumulator ulegnie częściowemu bądź całkowitemu wyczerpaniu. Są przeznaczone do różnego typu wózków, bez względu na ich wiek oraz typ akumulatora i stan jego rozładowania – posiadamy szeroki asortyment.

 

Sprzedawane przez nas urządzenia cechuje:

  • działanie w oparciu o mikroprocesor, który gwarantuje optymalny pobór energii i zapewnia ochronę przed przeładowaniem,
  • mały ciężar i kompaktowe wymiary, co sprawia, że prostowniki mogą być na stałe przechowywane, a nawet zainstalowane w pojazdach, umożliwiając ładowanie zawsze tam, gdy tego potrzebujesz,
  • wyposażenie w dodatkowe funkcje, takie jak opóźniony start (w przypadku głębokiego rozładowania) czy niskie tętnienie (mniejsze nagrzewanie się).

 

Prostowniki zwiększają żywotność akumulatora i pozwalają na zachowanie pełnej sprawności przez pojazd elektryczny w różnych warunkach, w tym podczas transportu osób i towarów, wywożenia odpadów czy użytkowania na polu golfowym. W ofercie posiadamy również amperomierze służące do pomiaru natężenia prądu elektrycznego i określenia kondycji, w jakiej znajduje się bateria.

Prostowniki

Amperomierz

Amperomierz
Amperomierz

Dostępność: 1 szt

Wysyłka w: 21 dni

Cena:

295,58 zł

Cena netto: 240,31 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl